Simple Word Link (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Save
kk: Сақтау

en: Save settings
kk: Теңшелімдерді сақтау
