Simple Word Link (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Actions
km: អំពើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Save settings
km: រក្សា​ទុក​ការ​កំណត់
