Simple Word Link (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Url
ku: به‌سته‌ر

en: Save settings
ku: ڕێکخستن پاشه‌که‌وت بکە
