Simple Word Link (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Words
lt: Žodžiai
