Simple Word Link (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Actions
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Edit
lv: Labot

en: Save
lv: Saglabāt

en: Save settings
lv: Saglabāt iestatījumus
