Simple Word Link (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Edit
mn: Засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Url
mn: Хаяг

en: Save settings
mn: Тохиргоог хадгалах
