Simple Word Link (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Actions
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Edit
mr: संपादन

en: Save
mr: संरक्षीत
