Simple Word Link (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Save settings
my: Setting များ သိမ်းရန်
