Simple Word Link (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Actions
nl: Acties

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Edit
nl: Bewerken

en: Save
nl: Opslaan

en: Url
nl: URL

en: Save settings
nl: Instellingen opslaan

en: Word
nl: Woord

en: Words
nl: Woorden

en: Enter an internal Drupal path, path alias, or complete external URL (like http://example.com/) to redirect to. Use %front to redirect to the front page.
nl: Voer een intern Drupalpad, padalias, of een complete externe URL in (zoals http://example.com/) om om te leiden. Gebruik %front om naar de voorpagina te verwijzen.

en: The source path cannot contain an URL fragment anchor.
nl: Het bronpad kan geen URL-ankerfragment bevatten.
