Simple Word Link (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Actions
nn: Handlingar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Edit
nn: Rediger

en: Save
nn: Lagre

en: Save settings
nn: Lagre innstillingar
