Simple Word Link (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Enabled
os: Иу у

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Save
os: Ныффысс
