Simple Word Link (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Actions
pl: Akcje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Enabled
pl: Włączone

en: Edit
pl: Edytuj

en: Save
pl: Zapisz

en: Url
pl: URL

en: Save settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Word
pl: Słowo

en: Words
pl: Słowa

en: Enter an internal Drupal path, path alias, or complete external URL (like http://example.com/) to redirect to. Use %front to redirect to the front page.
pl: Wprowadź wewnętrzną ścieżkę Drupala, alias lub cały URL (np. http://drupal.org/) na którą ma następować przekierowanie. Użyj %front dla przekierowań na stronę główną.

en: The source path cannot contain an URL fragment anchor.
pl: Ścieżka źródłowa nie może zawierać odwołań do fragmentu strony.
