Simple Word Link (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Actions
fa: عملکردها

en: Cancel
fa: لغو

en: Enabled
fa: فعال

en: Edit
fa: تدوین

en: Save
fa: ذخیره

en: URL
fa: نشانی

en: Save settings
fa: ذخیره تنظیمات
