Simple Word Link (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Enabled
ro: Activat

en: Edit
ro: Editați

en: Save
ro: Salvare

en: Url
ro: URL

en: Save settings
ro: Salvare opţiuni
