Simple Word Link (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Actions
sk: Akcie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Enabled
sk: Povolené

en: Edit
sk: Upraviť

en: Save
sk: Uložiť

en: Save settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Words
sk: Slov
