Simple Word Link (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Actions
sl: Akcije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Edit
sl: Uredi

en: Save
sl: Shrani

en: Save settings
sl: Shrani nastavitve
