Simple Word Link (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Actions
sq: Veprimet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: URL
sq: Adresa URL

en: Url
sq: Adresa Url

en: Save settings
sq: Ruaj parametrat
