Simple Word Link (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Edit
ta: மாற்று

en: Save
ta: சேமி

en: Url
ta: முகவரி

en: Save settings
ta: அமைவுகளை சேமி
