Simple Word Link (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Actions
te: చర్యలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Edit
te: మార్చు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Save settings
te: అమరికలు దాచు
