Simple Word Link (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: Save settings
th: บันทึกค่า
