Simple Word Link (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: URL
ug: ئادرېس

en: Save settings
ug: ئۆزگەرتىشنى ساقلاش
