Simple Word Link (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Enabled
ur: فعال

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Save settings
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں
