Simple Word Link (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Actions
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Enabled
vi: Bật

en: Edit
vi: Sửa

en: Save
vi: Lưu

en: Save settings
vi: Lưu các thiết lập

en: Words
vi: Từ
