Simple Word Link (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Edit
am: አርትእ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Save settings
am: ቅንብሮቹን አስቀምጥ
