Simple Word Link (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Edit
az: Dəyiş

en: Save
az: Saxla

en: Save settings
az: Parametrləri yadda saxlayın
