Simple Word Link (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Actions
be: Дзеянні

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Enabled
be: Уключана

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Save
be: Захаваць

en: URL
be: Спасылка

en: Save settings
be: Захаваць налады
