Simple Word Link (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Cancel
fr: Annuler

en: Enabled
fr: Activé

en: Edit
fr: Modifier

en: Save
fr: Enregistrer

en: Url
fr: URL

en: Save settings
fr: Enregistrer les paramètres

en: Word
fr: Mot

en: Words
fr: Mots

en: Enter an internal Drupal path, path alias, or complete external URL (like http://example.com/) to redirect to. Use %front to redirect to the front page.
fr: Entrer un chemin interne de Drupal, un alias ou une URL externe complète (comme http://example.com/) vers où rediriger. Utiliser %front pour rediriger vers la page d'accueil.

en: The source path cannot contain an URL fragment anchor.
fr: Le chemin source ne peut pas contenir un fragment d'ancre.

en: Add word
fr: Ajouter un mot
