Simple Word Link (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Actions
he: פעולות

en: Cancel
he: ביטול

en: Enabled
he: מופעל

en: Edit
he: עריכה

en: Save
he: שמירה

en: URL
he: כתובת URL

en: Url
he: כתובת url

en: Save settings
he: שמירת הגדרות
