Simple Word Link (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Actions
hi: क्रियाएँ

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: URL
hi: यूआरएल

en: Url
hi: URL

en: Save settings
hi: सेटिंग सहेजें
