Simple Word Link (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Url
ka: ბმული

en: Save settings
ka: პარამეტრების შენახვა
