Simple Word Link (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Actions
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Enabled
oc: Activat

en: Edit
oc: Modificar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Url
oc: URL

en: Save settings
oc: Enregistrar los paramètres
