Simple Word Link (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Actions
pt: Ações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Edit
pt: Editar

en: Save
pt: Salvar

en: Url
pt: URL

en: Save settings
pt: Salvar as configurações

en: Words
pt: Palavras

en: The source path cannot contain an URL fragment anchor.
pt: O caminho de origem não pode conter uma âncora.
