Simple Word Link (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Actions
pt: Ações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Enabled
pt: Ativado

en: Edit
pt: Editar

en: Save
pt: Guardar

en: Save settings
pt: Guardar definições
