Simple Word Link (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Actions
ru: Действия

en: Cancel
ru: Отмена

en: Enabled
ru: Включено

en: Edit
ru: Редактировать

en: Save
ru: Сохранить

en: Url
ru: Url-адрес

en: Save settings
ru: Сохранить настройки

en: Word
ru: Слово

en: Words
ru: Слова

en: Edit word
ru: Изменить

en: Delete word
ru: Удалить
