Simple Word Link (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Edit
sv: Redigera

en: Save
sv: Spara

en: Url
sv: URL

en: Save settings
sv: Spara inställningar
