Simple Word Link (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Actions
tr: Eylemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Enabled
tr: Etkin

en: Edit
tr: Düzenle

en: Save
tr: Kaydet

en: Save settings
tr: Ayarları kaydet

en: The source path cannot contain an URL fragment anchor.
tr: Kaynak yolu bir URL parçası bağlantısı içeremez.
