Simple Word Link (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Actions
uk: Дії

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Edit
uk: Редагувати

en: Save
uk: Зберегти

en: URL
uk: URL-адреса

en: Save settings
uk: Зберегти налаштування

en: Word
uk: Слово

en: Words
uk: Слова

en: Enter an internal Drupal path, path alias, or complete external URL (like http://example.com/) to redirect to. Use %front to redirect to the front page.
uk: Введіть внутрішній шлях Drupal, синонім шляху або повну зовнішню URL-адресу (наприклад, http://example.com/), на яку потрібно зробити переспрямування. Використовуйте %front для переспрямування на головну сторінку.

en: The source path cannot contain an URL fragment anchor.
uk: Шлях джерела не може містити якір фрагмент URL-адреси.
