SimpleAds (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (56 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Edit
uk: Редагувати

en: Insert
uk: Вставити

en: Statistics
uk: Статистика

en: All
uk: Все

en: Active
uk: Активно

en: Published
uk: Опубліковано

en: Filter
uk: Фільтр

en: End Date
uk: Кінцева дата

en: Inactive
uk: Неактивно

en: Advertisement
uk: Оголошення

en: Not Published
uk: Не опубліковано

en: Simple Ads
uk: Прості оголошення

en: Show All
uk: Показати все

en: Ad Image
uk: Зображення оголошення

en: Ad Title
uk: Заголовки оголошень

en: Advertisements
uk: Оголошення

en: @days day(s) left.
uk: Залишилось днів: @days.

en: Ad Clicks / Unique Clicks
uk: Переходи за оголошенням  / Унікальні переходи

en: Ad Impressions / Unique Impressions
uk: Покази оголошень / Унікальні покази

en: Ad Group
uk: Група оголошень

en: Ads per page
uk: Оголошень на сторінку

en: There are no Ads
uk: Оголошення відсутні

en: Active during (@startdate - @enddate)
uk: Активні протягом (@startdate - @enddate)

en: Expires on @datetime
uk: Спливає @datetime

en: Expired on @datetime
uk: Сплило @datetime

en: Start from (@startdate - @enddate)
uk: Почалося (@startdate - @enddate)

en: Access ad statistics
uk: Доступ до статистики оголошень

en: Access ad nodes
uk: Доступ до матеріалів оголошень

en: Advertisement Block: @name
uk: Блок оголошення: @name

en: Number of ads to display
uk: Кількість показуваних оголошень

en: Advertise page
uk: Сторінка реклами

en: Ad width
uk: Ширина оголошення

en: Ad height
uk: Висота оголошення

en: SimpleAds Filter
uk: Фільтр Простих оголошень

en: Substitutes [ads:TID limit:N] with Ad block.
uk: Заміна [ads:TID limit:N] блоком оголошення.

en: You may insert Ads with [ads:term_id limit:N] where term_id - Ad Group and N - number of Ads to display
uk: Необхідно вставити оголошення за допомогою [ads:term_id limit:N], term_id - Група оголошень, а N - номер показуваного оголошення

en: SimpleAds
uk: Прості оголошення

en: Insert Ad Block
uk: Вставити блок оголошень

en: Number of Ads to Display
uk: Кількість показуваних оголошень

en: Display Ads
uk: Показ оголошень

en: Ad Statistics
uk: Статистика оголошень

en: Ads List
uk: Перелік оголошень

en: Create new Ad
uk: Створити нове оголошення

en: Redirect Ads
uk: Переспрямувати оголошення

en: Filter Dashboard
uk: Панель фільтрування

en: Simple Ad
uk: Просте оголошення

en: Ad Groups
uk: Групи оголошень

en: Upload an image for this Ad.
uk: Відвантажити зображення для цього оголошення.

en: URL Address
uk: URL-адреса

en: Active Date
uk: Дата початку

en: Alowed date formats: now, tomorrow, next week, 10 September 2011, +1 day, +1 week, +1 year, +1 week 2 days 4 hours 2 seconds, next Monday, last Friday, mm/dd/yyyy hh:ss am/pm
uk: Дозволені формати дати: now, tomorrow, next week, 10 September 2011, +1 day, +1 week, +1 year, +1 week 2 days 4 hours 2 seconds, next Monday, last Friday, mm/dd/yyyy hh:ss am/pm

en: Advertise with us
uk: Рекламуйтесь з нами
