SimpleAds (7.x-1.5) - en to hu translation catalogue (24 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: None
hu: Nincs

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Insert
hu: Beszúrás

en: Statistics
hu: Statisztikák

en: All
hu: Mind

en: Active
hu: Aktív

en: Published
hu: Közzétéve

en: Filter
hu: Szűrő

en: End Date
hu: Befejező dátum

en: Inactive
hu: Inaktív

en: Advertisement
hu: Hirdetés

en: Random
hu: Véletlenszerű

en: Not Published
hu: Rejtett

en: Image Ad
hu: Kép hirdetés

en: Text Ad
hu: Szöveges hirdetés

en: Show All
hu: Összes megjelenítése

en: Ad Title
hu: Hirdetés címe

en: Flash Ad
hu: Flash hirdetés

en: Advertisements
hu: Hirdetések
