SimpleAds (7.x-1.6) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Default
ht: Pa defo

en: All
ht: Tout

en: Filter
ht: Filtre
