SimpleAds (7.x-1.8) - en to fa translation catalogue (30 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Cancel
fa: لغو

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Edit
fa: ویرایش

en: None
fa: هیچ

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: View
fa: مشاهده

en: Timestamp
fa: الگوی زمانی

en: Statistics
fa: آمار

en: All
fa: همه

en: Active
fa: فعال

en: Published
fa: منتشر شده

en: Filter
fa: فیلتر

en: 1 year
fa: یک سال

en: Start Date
fa: تاریخ شروع

en: End Date
fa: تاریخ پایان

en: Inactive
fa: غیرفعال

en: Start date
fa: تاریخ شروع

en: Number of days
fa: تعداد روزها

en: Clicks
fa: کلیک‌ها

en: Random
fa: تصادفی

en: 3 Months
fa: ۳ ماه

en: 6 Months
fa: ۶ ماه

en: Today
fa: امروز

en: Complete
fa: کامل

en: Show All
fa: نمایش همه
