SimpleAds (7.x-1.9) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: View
br: Gwel

en: Filter
br: Sil
