SimpleAds (7.x-1.9) - en to ga translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: - None -
ga: - Roghnaigh ón liosta -

en: View
ga: Féach ar

en: Statistics
ga: Statisticí

en: Start Date
ga: Dáta tosaithe

en: Start date
ga: Dáta tosaithe

en: Complete
ga: Déanta
