Simple Clean (7.x-1.1) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Post
dz: གནས་བསྐྱོད།

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: Search results
dz: འགྲུབ་འབྲས་ཚུ་འཚོལ་ཞིབ་འབད།

en: Your search yielded no results
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་འཚོལ་ཞིབ་ཐོན་འབྲས་འགྲུབ་འབྲས་ཚུ་མེདཔ།

en: Mission statement
dz: དམིགས་ལཱའི་གསལ་བཤད།
