Simple Clean (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Header
ne: हेडर

en: Right sidebar
ne: दायाँतर्फको स्तम्भ

en: Footer
ne: फुटर

en: Search results
ne: खोजी परिणामहरू

en: Your search yielded no results
ne: तपाईँको खोजीको केहि पनि परिणाम भेटिएन

en: Main menu
ne: मुख्य मेनु

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड
