Simple Clean (7.x-1.2) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Content
af: Inhoud

en: Post
af: Posstuk

en: Header
af: Hoof

en: Right sidebar
af: Regterkantste systaaf

en: Footer
af: Onderskrif

en: Search results
af: Soektogresultate

en: Your search yielded no results
af: Jou soektog het geen resultate opgelewer nie

en: Mission statement
af: Missiestelling

en: Main menu
af: Hoofkieslys
