Simple Clean (7.x-1.2) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Post
ca: Enviament

en: Header
ca: Capçalera

en: Right sidebar
ca: Barra lateral dreta

en: Footer
ca: Peu

en: Search results
ca: Resultats de la cerca

en: Your search yielded no results
ca: La vostra cerca no ha tornat cap resultat.

en: Mission statement
ca: Missió

en: Main menu
ca: Menú principal

en: Highlighted
ca: Destacat
