Simple Clean (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: Post
eu: Argitalpena

en: Header
eu: Goiburua

en: Right sidebar
eu: Eskuin albobarra

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Search results
eu: Bilaketaren emaitzak

en: Your search yielded no results
eu: Zure bilaketak ez du emaitzarik lortu

en: Mission statement
eu: Helburuaren azalpena

en: Main menu
eu: Menu nagusia

en: Highlighted
eu: Nabarmendua
