Simple Clean (7.x-1.2) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Content
hi: सामग्री

en: Post
hi: पोस्ट

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Right sidebar
hi: दांया साइडबार

en: Footer
hi: पादलेख

en: Search results
hi: खोज परिणाम

en: Your search yielded no results
hi: आपकी खोज में कोई परिणाम नहीं मिले

en: Mission statement
hi: मिशन वक्तव्य

en: Main menu
hi: मुख्य मेनू

en: Highlighted
hi: चिन्हांकित किया गया
