Simple Clean (7.x-1.2) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Content
kk: Контент

en: Post
kk: Жазба

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Right sidebar
kk: Оң жақ шеткі панелі

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Search results
kk: Іздеу нәтижелері

en: Your search yielded no results
kk: Сіздің іздеуіңіз еш нәтиже бермеді

en: Mission statement
kk: Мақсаты
